Bayrampaşa Kamera Alarm Sistemleri

Bayrampaşa Kamera Alarm Sistemleri

İstanbul’un bana göre gözde ve iş ile ikamet alanı birbirine fazla karışmış bir ilçesi, Bayrampaşa. Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım Mahallesi Bayrampaşa’yı kapsayan mahalli bölgeler. İstanbul’un coğrafi konumu olarak iyi bir yerinde. Otobüs terminali otogardan, Gaziosmanpaşa sınırına uzanan da büyüklüğü bulunuyor. Alış veriş merkezlerinden çarşısına, bankalardan pazarına varan geniş bir çatısı vardır.

Bayrampaşa Kamera Alarm Sistemleri
Gelişimini son sürat devam ettiren ve gelişimi de açık bir ilçe Bayrampaşa’da ağır sanayi, tekstil triko, makine gibi daha birçok alanda da kendisini göstermektedir. Bayrampaşa’nın elektronik güvenlik ve savunma sistemleri olarak hizmet gösteren İGG Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri firması ile müşterilerimize üstün kalite markalı ürünleri, profesyonel teknik destek ile yakından gösteriyoruz. Geleceğin teknolojisi ip kamera sistemlerinden tutun ki alarm sistemlerine (DSC), kartlı ve şifreli geçiş kontrol sistemlerinden parmak izi geçiş sistemlerine uzanan geniş bir yelpazesi bulunmaktadır. Bunların yanı sıra otopark bariyeri, görüntülü konuşma / intercom sistemi, turnike geçiş kontrol sistemi, network yapılandırma ve bilgisayar bakım, onarım hizmetleri sağlamaktadır. Bayrampaşa kamera sistemleri dediğinizde ilk akla gelen firma olmakla beraber İGG Teknoloji, yeni nesil ip ve analog güvenlik kameraları ile HAIKON markasının da bayiliğini üstlenmektedir. Bu sayede kaliteli güvenlik kamerası ürünlerine, ekonomik fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Alışılmış, kötü bir görüntüye sahip güvenlik kameralarını geride bırakarak İGG ile daha ileri teknolojide kamera kayıt cihazları, iç ve dış ortam kameralar, depolama harddisk’i ve diğer ekipmanlarına sahip olmak elinizde. Aksi halde yaşanan her hangi bir suç vakkasında çözünürlük düşüklüğü sebebiyle yüz tanıma problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Sizin için detay veren, yüksek çözünürlükte, gece görüş özelliği bulunması gereken kamera sistemleri İGG Teknoloji ve Güvenlik Sistemlerin’de.

İşimiz güvenlik, gücümüz teknoloji sloganı ile elektronik güvenlik sektörünün ülkemizde daha da ileri ve üst derecelere kavuşmasını hedeflemekteyiz. Bununla birlikte müşterimiz olsun ya da olmasın, HAIKON marka 7/24 teknik destek esasına göre çalışmaktayız. 0212 565 25 26 nolu numaradan bizlere ulaşabilir, sizin için güvenlik çözüm ve analizleri raporunu size sunabiliriz. Geç olmadan tedbirinizi alın, deriz.

1 Comment

  1. Vedat TOPRAK Nisan 14, 2015 at 11:54 am

    Paylaşım için teşekkür ediyorum. Yazılanların zevkle takip ediyor, gerek bilgiyi ise sayenizde ediniyorum. İyi Çalışmalar.

    Cevapla