Ucuz Bir Alarm Sistemi ve Fiyatı

Desi Marka Uygun Ucuz Fiyatlı MIDLINE Alarm Sistemleri

Söz konusu insan olduğunda yani insan odaklı ihtiyaçlardan söz edildiğinde, durum karmaşık bir hal alabilir. İstekler ve ihtiyaçlar en üst seviyede de olabilir, en alt seviyelerde de gezinebilir. Bu nedenle kişi ya da firmalara has, onlara özel sistemler üretmekte gecikmemeli. Bir an önce harekete geçerek istekler karşılanmalıdır.

Ucuz Alarm SistemleriGüvenlik sistemlerinin neredeyse ilk ayağı, hırsız alarm sistemleri için düşünecek olduğumuzda da durum değişmiyor. Çok üst düzeylerde kaliteli sistemler ile beraber, piyasada basit ve bir o kadar da ucuz fiyatları olan alarm sistemi de yer alabiliyor. Hatta kendiniz alabilir, kendiniz takabiliyorsunuz. Bu gibi sistemlerin size olan artısını, daha çok caydırıcılık olarak düşünebilirsiniz. Düşünün ki ev ya da iş yerlerinde kimi zaman sahte harici / dış alarm sirenlerinin de kullanılmakta olduğuna şahit oluyoruz. Bu gibi durumları çok fazla tasvip etmez isek de birileri piyasada böyle ürünler geliştiriyor. Sizlere sahte sirenlerin cazibesini yitirmesine neden olacak bir üründen bahsedeceğim. Ürün arkasındaki ana firma yani üretici ve satıcı firma DESİ alarm. DESİ alarmı bilmeyeniniz yoktur. 1991 yılından bu yana ev, iş yeri ve otomobil hırsız alarm sistemleri üretmektedir. Güçlü ve kurumsal olan DESİ firması, en ucuz alarm sistemi fiyatları için kolları sıvamış ve MIDLINE adını koyduğu bir sistem geliştirmiş. Bu sisteme ilk baktığımda – tamam demiştim, aradığımızı bulduk işte. Neden mi ? İki sebebinden söz edeceğim sizlere. Birincisi daha öncelerde böyle bir sistemi kendim kablolu olarak kurgulamış ve ihtiyaç duyan bir kaç müşterimizde kullanmıştım. Diğer bir nedeni ise gerek güvenlik kamerası, gerek yangın ihbar, gerek kartlı / şifreli / parmak izi ya da otopark bariyeri kurduğumuz müşterilerimizin kısmen sorduğu – sizde var mı ? diye sorduğu gerçeği ile karşı karşıyaydık. Ara ara karşımıza çıkan bu talep doğrultusunda, çeşitli alternatifler aramıyor değildik.

En ucuz alarm sistemi arayanların, fiyatları açısından bütçesini sarsmayacak kimselerin yeni tercihi umarım ki MIDLINE‘den yana olacaktır.

Ürün içeriğinde ;

  • 1 adet harici siren (direk 220 Volt ile çalışan, dış ortamlar için tasarlanmış ve çevresel faktörlerden etkilenmeyen)
  • 1 adet kablosuz kapı manyetik kontağı (kapının iki tarafına yapıştırılır ve kapının açık ya da kapalı olduğu bilgisini iletir)
  • 2 adet uzaktan kumanda (4 fonksiyon 1-alarmı kurar 2-alarmı çözer 3-sesiz kurma 4-panik tuşu ile direk sireni çaldırırsınız)
  • Garanti kartı, kullanım klavuzu ve diğer reklam broşürleri

Siren içeriğinde kapak anahtarı (switch) diye adlandırdığımız bir parça yer alıyor. Bu parça sayesinde sirenin kapağına dışarıdan müdahale edildiğinde alarm devreye geçiyor.

Yine sirenin içinde,  akü yer almaktadır. Böylece elektrik kesintilerinde de alarm sistemi çalışmasını sürdürecektir. Ürünün bekleme anındaki akım sarfiyatı 15 mA olup, alarm anındaki akım sarfiyatı ise 150 mA olarak ölçülmüştür.

MIDLINE ‘nın kablosuz kapı manyetik kontağı ile birlikte kablosuz hareket sensörü / dedektörü (PIR) da desteklemesi büyük avantaj. Toplam 8 bölge ya da kapı, kablosuz olarak kontrol edilebilmekte. Böylece söz gelimi, siz evde yok iken 1 daire kapısı ve 3 pencere manyetik kontak, 4 de odalarda oluşabilecek hareketler için alarm pır dedektörü kullanılabilir.

Ucuz alarm fiyatları ;

Sistemin teknik kabiliyetleri, kalitesi ve dayanıklılığı ile doğru orantısı bulunan alarm sistemi fiyatlarının değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz. Söz gelimi sim kart desteği bulunması, o alarm sistemini bir kaç tık da olsa diğerlerinden biraz pahallı kılar. Konumuzda tanıtımını yaptığımız Desi Midline WS gibi sade, anlaşılabilir ve de ekonomik bir üründen bahsediyorsak, fiyatı da onlara göre daha da aşağıda kalacaktır.

Ucuz alarm sistemi fiyatı ise 250 TL ‘dir.