Adelsis Teknoloji Güvenlik Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi Uydu Sistemleri

Uydu çanaklarının görüntü kirliliği oluşturması, seri ve sorunsuz çalışmaları nedeniyle merkezi uydu santralleri sıklıkla tercih edilen sistemler arasındadır. Tek bir sistem çatısı altında yerli ve yabancı kanalları izlemenin yolu İGG‘den geçiyor.

Merkezi Uydu SistemleriGelişen ve gün geçtikçe değişen Türkiye’de ki özellikle İstanbul ele alındığında değişimlerin hızla gerçekleştiğine yakından şahit oluyoruz. Yapı, inşaat sektöründe kinetik bir hızlanmanın birçok meslek dalını da harekete geçirdiği ise büyük bir gerçek. Bu çark döndükçe, diğer çarkları da harekete geçirmekte. Konunun merkezi uydu sistemleri ile olan bağlantısı ise televizyon izleme alışkanlığımızı yapılandırırken, bireysel değil de toplu bir halde ele almamızı gösteriyor. Kanun tasarısı henüz yürürlükte olsa da istediğimiz yere, istediğimiz çanak montajını yaptıramayacağımızı şimdiden buradan belirtelim.

Apartman ya da toplu konutlar için merkezi uydunun şart koşulması kapımızı çalmadan konu ile ilgili yönetim, apartman yöneticisi bazında gerekli çalışmaları başlatmalı. Firmamız sizler için yerli ve yabancı kanalları izleme olanağını kaliteli ve dayanıklı sistemleri ile kusursuz sunuyor. Ayrıca aynı zamanda bizlerin kurduğu ya da kurmadığı kamera güvenlik sistemleri görüntüsünü de merkezi uydu sistemi ile entegre edebilmekte. Böylece apartman ya da site içerisinde neler olup bitiyor, televizyon kumandası ile görebiliyorsunuz.

Merkezi uydu sistemi içinde yer alan malzemelerin piyasada kullanılan düşük kalite değerler taşıyan marka ve modelleri yanı sıra dayanıklılık esaslı ürünlere öncelik vermekteyiz. Söz gelimi çanak galvaniz olmalı. Çünkü, dışarıda çevre şartlarına karşı pas tutmamalı. Kablo alt yapısını mümkün mertebe estetik ve iyi bir işçilik ile ele alıyor, kırıp dökmemeye özen gösteriyoruz. LNB diye tabir edilen alıcının Avrupa standart özelliğini göz ardı etmiyoruz.

IP Adresi : 3.215.182.81