Destek Hattı 0 212 565 25 26

Kurumsal

Awesome Image

Güvenlik teknolojileri ve hayatı da kolaylaştıran, diğer tüm bilişim teknolojilerine açığız ve sunacağız.

Keyport Kamera Alarm Yangın Sistemleri kurumsal iş yaşamına, okul hayatından yola çıkarak gelmektedir. Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü. Sonrasında İstanbul Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu.

İş geliştirme esaslı, daima dinamik ve doğru adımlar atmayı, amaçlamaktadır.

Bilgi, Beceri ve Donanım

Bu 3 kural, hangi meslek olursa olsun, kesinlikle değişmez öncelikleri kendi içinde barındırır.

2007, 2008, 2009, 2010 ve 2011 yılları içinde, üst düzey güvenlik sistemleri şirketlerinde, çeşitli görevler alarak Keyport’un temelleri atılmaya başlanmıştır.

Elektronik ve bilişim dalında güncel verileri takip etmek, teknolojilerini gözetmek ardından da müşterileri için neler yapabileceğine karar vermek, işimizin değişmez parçasıdır.

Keyport Kamera Alarm Yangın Sistemleri

150 + İŞLETME BİZE GÜVENDİ ve TERCİH ETTİ

0+

Proje Tamamlandı

Kamera sistemleri, hırsız alarmı ya da yangın alarmı projeleri, internet teknoloji ve bilişim odaklı çözüm sayımız, gün geçtikçe emin adımlarla devam ediyor.
0+

Müşteri

Müşteri sayımızın çok yüksek rakamlara ulaşmasının yanı sıra, teknoloji ve fiyat uyumunda Keyport ile aynı düşünen müşterilere ulaşmak ilk hedefimizdir.
0+

Yorum

Keyport için klavyesini eskiterek güzel sözleri, hakikatleri ile birlikte bol yıldızlı Google geri bildriminde bulunan tüm herkese şükranlarımızı sunmayı daima borç biliriz.
0+

Çalıştığımız Markalar

Hikvision kamera, HiLook, ZkTeco Pdks, Teletek Yangın, Tansa Turnike, Ruijie ve Reyee Network, LigoWave Kablosuz Veri Aktarıcı, Mervesan Güç Kaynağı, Nexans Cat-6 Kablo gibi.