Destek Hattı 0 212 565 25 26

Güvenlik Çözümleri

Hizmetler

Keyport Güvenlik Sistemleri

Kamera, alarm, yangın, turnike, görüntülü diafon, personel geçiş, turnikeli geçiş
sistemlerine dair ileri teknoloji sunuyoruz.
  • Güvenlik Kameraları
  • Hırsız Alarm Sistemi
  • Yangın Algılama İhbar
  • Personel Geçiş PDKS
  • Görüntülü IP Diafon
  • Araç Plaka Tanıma
  • Ağ Bilişim Hizmeti
  • Turnike Bariyer
  • Elektrik
Awesome Image

IP/HD Kamera Sistemleri

Güvenlik kameraları gün geçtikçe önemini arttırmakla birlikte, yaşanabilecek suç oranlarının da düşmesini sağlamaktadır. Ev, iş yeri, mağazalar, marketler, bankalar, fabrikalar, apartman ve diğer birçok alanda da dikkatlerimizden kaçmıyor. Kaybolan eşya, kişi giriş ve çıkış sayıları, araç plaka okuma, bebek bakıcı ve yapay zeka ile programlanmış güvenlik kameraları ise hayatımıza kolaylık kazandırmakta.

Kendi mekanımız için düşündüğümüz güvenlik kameraları ne gibi özelliklere sahip olmalı ? Lens açı değerlerinden başlayarak, görüntü kalitesinin çözünürlük ve alan kapsama oranlarını da göz ardı etmemeli.

Awesome Image

Kablolu/Kablosuz Hırsız Alarm

Bulunduğunuz yaşam alanlarının daha korunaklı ve sizin kontrolünüzde olan hareketlere, eylemlere sahip olmasını istediğinizde, karşınıza çıkan sistem hırsız alarm sistemleri olacaktır. Günümüz teknoloji gelişimleri de baz alındığında, bizleri akıllı telefonlara uyarlanmış yeni sistemler karşılıyor. İster kablolu alarm, ister kablosuz güçlü bataryalar ile faaliyet gösteren hırsız alarm sistemlerinin tercihi siz ve kurulumu yapacak şirketin belirleyebileceği bir durum.

Dünya'da bir çok elektronik hırsız alarm sistemleri bulunur ve aralarından seçim yapabilmek güç bir hal alabilir. Yaşam ve çalışma alanınız için en uygun sistemin belirlenmesi için profesyonel ekip ile yola çıkmakta fayda var.

Awesome Image

Adresli/Konvansiyonel Yangın Algılama Ve İhbar Sistemleri

Hayatın, riskleri ve kazaları geliyorum diyemediğinden dolayı önceden alınan önlemler ile can ve mal kaybının indirgenmesini amaçlayan sistemlerdir. Yangın öncesi, alevin oluşmasından önce dışarı salınacak gazı algılaması ile bizleri önceden haberder etmektedir. Sistem bir kontrol ünitesi, yangın santrali ya da yangın paneli de denilmektedir. Ayrıca yangın dedektörü, çıkış butonu ve çalan zil, sirenden oluşmaktadır.

Özellikle, kolaylıkla yanıcı maddeler ile iş yaşamını sürdürmek zorunda olan işletmeler için kurulumu yapılması gereken sistemlerdir. Bunların başında tekstil ve kağıt sektörleri ile birlikte, ahşap, kimyasal ve plastik sektörleri geliyor.

Awesome Image

Personel Geçiş Kontrol Ve Denetleme Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri (Access), kapı veya turnike geçiş sistemleri gibi güvenliğin öncelik taşıdığı alanlarda kullanılırken, PDKS (Personel Devam Kontrol Sistemleri) personel maaş hesaplamak için kullanılır. Her iki sistemin de kendisine özgü, yazılımı yani programı vardır. Geçiş kontrol (Access), kim ne zaman ve hangi kapıdan geçiş yapmıştır ? sorusunun cevabıdır. Giriş ve çıkışlar yüz tanıma, parmak izi, kartlı (Proximity/Mifare) ya da şifreli olabilir.

Bir işletmede çalışanların sayısı artış gösteriyorsa, personel geçiş sistemi ve maaş hesaplama programı kullanılması zaman ve enerji açısından kazanım olacaktır.

Awesome Image

Sesli, Görüntülü Ve IP Diafon (Intercom) Sistemleri

Intercom yani görüntülü ya da sesli görüşme sistemleri, sesli görüntülü diafon ya da diyafon şeklinde de tercüme edilebilmektedir. Sistemin asıl amacı toplu ikamet binaları, apartmanlar, iş yerleri gibi mekanlarda dışarıdan gelen misafirin gideceği daire üzerinden tuşlama yapması ile daireye haber vermesidir. Böylece daire sakini gelen misafirin doğruluğuna göre kapıyı görüntülü ya da sesli görüşerek açabilir ya da açmayabilir.

Görüntülü diafon sistemleri son yıllarda IP (Internet Protokol) alt yapısı üzerinden daha pratik ve hızlı veri akışına sahiptir. Görüntü çözünürlükleri ise oldukça keskin ve akışkandır.

Awesome Image

Araç Plaka Tanıma, RFID, HGS Ve OGS Sistemler

Toplu konut ya da özel mülk işletmelerde sıklıkla kullanılan, araç giriş çıkışlarında kullanılan bariyer sistemlerine entegre edilen kamera sistemleridir. Böylece gelen araç plakası kamera tarafından okunarak yazılıma iletilir. Araç plaka kaydı yapılır. Hızlı geçiş yapılması istendiğinde, aracın plakası önceden kaydedilerek ön cama etiket barkod verilmesi ile araç bariyeri otomatik bir şekilde açabilir.

Araç plaka tanıma sistemleri ile giriş ve çıkışlar emniyet altına alınarak, güvenlik sağlanmış olacaktır.

Awesome Image

Her ticari şirketin, beyin merkezi olarak görülen bilgi işlem sistem odaları ya da kabinetleri olduğunu biliriz. İşletmede kullanılan tüm bilgisayarların, tek bir sunucu (server) üzerinden işlem yapabilmeleri gerekir. İnternette ve şirket içi ağ (network) hızını arttırmak, depolamak, yedek tutmak (backup) ve güvenlik gibi bir çok görev ve yetenekleri bulunmaktadır. Belirli takvimlerde ağ, yazılım, güvenlik, yedek alma güncellemeleri yapılmalıdır.

Kalitesinden ödün vermeyen markaları bir araya getirmek, temiz kablolanmış bir kabinet ile işletmeninin hızına hız katılmalıdır. Keyport ağ ve bilişim alanında size çıkardığı eksikler ve ilave edilmesi gerekenler listesi ile firmanızın ağ hızı ve güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Awesome Image

Turnike ve Bariyer Geçiş Sistemleri

Turnike geçiş sistemi ile insanların geçişinin düzen altına alınması sağlanırken, bariyer geçişi ile araçların güven dolu geçişi amaçlanmaktadır. Giriş yetkisi bulunmayan araç ya da insan geçememesi üzerine tasarlanmış sistemlerdir. Yazılım aracılığı ile verilen geçiş kartları, kısıtlı ve tam yetkili olarak yetkilendirme işlemleri yapılabiliyor. Bina ve otoparak giriş güvenliğinin, sağlanmasının amaçlandığı geçiş sistemleridir.

Keyport Elektrik Elektronik ve Güvenlik Sistemleri olarak mekanınızın turnike ya da bariyer geçiş sistemlerini sizin adınıza tasarlıyor ve yazılım desteği ile tüm kullanım, eğitim desteklerini veriyoruz.

Awesome Image

Elektrik Tesisat Bakım Onarım

Elektrik monofaze ya da trifaze olarak, iki ayrı şebeke gerilimi olmak üzere hizmet vermekteyiz. Özellikle sanayi elektriği kanal ve kablolama tesisatı, kompanzasyon, elektrik panosu düzenleme ve bakım, topraklama hattı, kaçak akım rölesi güvenliğine dahil etme, TMŞ bağlantısı gibi hizmetleri kusursuz ve profesyonel anlamda bizden alabilirsiniz. İşletmenizin projeye uygun hatlarının çekilmesi, daha güvenilir ve hatasız elektrik alt yapınızın inşaa edilmesi de tarafımızca mümkündür.

Elektrik alanındaki kadromuz ile geride bıraktığımız kurulumlar hakkında firmamızdan referans bilgilerini isteyebilirsiniz.

Turnike ve Bariyer Geçiş Sist.

Fabrika, ve büyük işletmelerde fazla sayıda personeli olan, bu şekilde geçiş kontrol güvenliği ve takibi sağlamayı amaçlayan işletmeler için turnike ...

Merkezi Uydu Sistemleri

Uydu çanaklarının görüntü kirliliği oluşturması, seri ve sorunsuz çalışmaları nedeniyle merkezi uydu santralleri sıklıkla tercih edilen sistemler arasındadır. Tek bir ...

Bilgisayar ve Network Hizmetleri

Bilişim / IT (information technology) desteği gerek alt yapı ve gerekse sistem aktif etme yönleriyle tarafımızdan ele alınarak, teslim edilmektedir. ...

IP/HD Kamera Güvenlik Sistemleri

IP ya da analog hd güvenlik kameralarını, kullanılacak bölgeye özel lens ve çözünürlük kalitesi esaslarına göre sunuyoruz. Böylece mekanın genişlik, ...

Kablolu/Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri

Akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarınız aracılığı ile 7/24 takip edilebilen hırsız alarm sistemleri sizin olmadığınız zamanlarda yokluğunuzu aratmaz.

Adresli/Konvansiyonel Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri

Yapı kapasite seviyesine göre ve kurallar gereği yangın algılama ve ihbar sistemlerinin zorunluluğu var. Bu nedenle Keyport Teknoloji olarak her ...