Keyport Güvenlik Sistemleri Gizlilik Bildirimi ve Yasal Uyarı Sayfasıdır

NEDİR ?

Bireysel, kurumsal ya da kamusal içerikli bilgileriniz siz istemedikçe paylaşılmaz. Elektronik posta adresiniz diğer kurum ya da kurumlara dağıtılmaz. KEYPORT Güvenlik Sistemleri gizlilik bildirimi yasal uyarı kapsamında yer alan elektronik posta adresleri listesi kampanya gönderimi, basın bülteni amaçlı kullanılabilir. Spam ve rahatsız edici, rahatsızlık verici nitelik taşımaz. Kişisel verileriniz ancak siz tarafından değiştirilebilir ki aksi halde üçüncü şahıslar ya da firmalar tarafından değiştirilemez.

YASAL UYARI

Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı, KEYPORT Güvenlik Sistemleri ve ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır.

Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden gizlilik bildirimi kapsamında alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kar amacıyla dağıtılamaz. Başka kurum yada kuruluşlarca dokümanda yayınlanamaz.

Bu internet sitesindeki bilgilerde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. KEYPORT Güvenlik Sistemleri için bağlayıcı değildir. Bu internet sitesinde yer alan bilgiler her zaman önceden bildirmeksizin değiştirilebilir.

KEYPORT Güvenlik Sistemleri, bu internet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir garanti ve/veya görüş sunmamaktadır. Bu internet siteleri sadece kolaylık olması amacıyla belirtilmiştir ve burada belirtilmeleri KEYPORT Güvenlik Sistemleri bu internet sitesindeki içeriği ya da bunların kullanımını önerdiği ya da bunlarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul ettiği anlamına gelmez. Buna ek olarak, kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan, spam içerik/reklam, saldırı amaçlı ve diğer zararlı nitelikteki nesneleri içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak size bağlıdır.

Gönderilecek herhangi bir bilgi, öneri, fikir ya da diğer iletilerin gizli olmadığı ve herhangi bir kimsenin mülkiyetinde olmadığı kabul edilecektir.

Herhangi bir bilgi ya da malzeme göndererek KEYPORT Güvenlik Sistemleri bu malzeme ve bilgileri kullanma, üretme, sergileme, gerçekleştirme, değiştirme, aktarma ve dağıtma hakkını kısıtlamasız ve geri alınamaz bir şekilde vermiş oluyorsunuz ve KEYPORT Güvenlik Sistemleri herhangi bir amaçla bize göndereceğiniz fikirleri, kavramları, bilgileri ve teknikleri kullanmakta serbest olduğunu kabul etmiş oluyorsunuz.

Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.

Ayrıca KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU ‘nu da inceleyebilirsiniz.