Görüntülü Diafon (intercom)

Görüntülü Diafon (intercom)

Toplu yaşam alanları sitelerde, apartman ya da müstakil villalar için kullanılan intercom / görüntülü kapı sistemleri de güvenlik amaçlıdır. Görüntülü diafon siz evinizdeyken zilinizi çalan misafirleri daireniz içindeki intercom ekranında onu görmenizi, onunla konuşmanızı ve istediğiniz takdirde kapıyı açmanızı sağlar.

Sizi kimlerin ziyaret ettiğini size bildiren ve size gösteren bu teknoloji başlı başına entegre bir sistemdir. Aynı zamanda görüntü özelliği istenmeden de görüntüsüz olarak da kurgulanabilir. Tabi günümüzde git gide ekonomik bir hale gelen güvenlik sistemleri arasında, görüntülü kapı zili de hemen hemen her bütçeye uyabilmektedir.

Görüntülü Diafon (intercom)Modern teknolojinin bizlere sunduğu dokunmatik ekran özelliği interkom sistemleri içinde geçerlidir. Bu özellik ile birlikte daha canlı bir görüntü ve daha temiz, nötr ses taşınan sistemler de mevcuttur. Görüntülü kapı sistemleri genel olarak bakıldığında toplu bir sistem olarak görülmekte. Özellikle bir apartman için her daireye uygulanması gerekmektedir. Kullanılan kablo alt yapısından tutun, ana panel kartına kadar kaliteli olmalı, kullanıcıya sorun çıkarmaması ön görülmelidir. Piyasada yer alan ucuz ve ileriden çok geriye dönük diafon sistemlerinden uzak durulmalı, bilinen markaları tercih etmelidir. Aynı şekilde görüntülü kapı sistemi kurulumu yapacak firmanın profesyonel ve alanında uzman olma özelliklerini aramalıyız. Aksi takdirde birçok sorunla karşılaşılabilir.

Villa görüntülü diafon gereksinimlerinizi en ince ayrıntısına uzanan tespitlerimizle gerçekleştiriyor ve size en uygun elektronik sistemleri sunuyoruz. Konusunda uzman çalışan ekibimiz, tüm detayları göz önüne alır ve planlı çalışmaları sonucu siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunar.