Para Okuma Güvenlik Kamerası

Para okuma güvenlik kameraları

Para okuma güvenlik kameraları

Para okuma kamerası, alıcı ile satıcının arasında gerçekleşen para alış verişinde paranın güvenlik kamerası tarafından kusursuz görüntülenmesi ve kaydedilmesidir. Ürünü sattığınız esnada, gelen ya da verilen para üstüne dikkat edilemeyebilir. Bu nedenle sonradan oluşabilecek her hangi bir karışıklığın önlenmesi için, kamera sistemleri geçmiş kayıt görüntülerine bakılabilir.

Kutu (box) kamera olarak tabir edilen güvenlik kameralarının uzak mesafeleri görebilmesi için ise ilaveten lens kullanılır. Kameranın önünde kendi standart yuvası bulunmakta ve lensi o kısıma monte edilmektedir. Kasaya paralel ya da dikey konumlandırılabilir. Amaç paraya odaklanarak lens büyütülür (zoom) ve para tüm ayrıntıları ile tanınır, tanımlanmalıdır.

Para okuma kamerası kullanım alanlarının başında banka, döviz bürosu, kuyumcu, oto galeri, market ve diğer toptan, perakende satış mağazaları şeklinde sıralanabilir.

İGG Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri size 6-60 mm lens ile uygun kutu (box) kamerayı kullanır. Ekonomik ve profesyonel bir kalite çizgisi bizler için önemli ve bizzat dikkat ettiğimiz bir husustur.

Göz atabilirsiniz . . .

DİĞER GÜVENLİK KAMERALARI

HAREKETLİ KAMERALAR

GECE GÖRÜŞ KAMERALAR

SESLİ KAMERA SİSTEMİ

GİZLİ KAMERALAR