bakirkoy kamera guvenlik sistemleri 1

34- Bakırköy Kamera Sistemleri

Bakırköy kamera sistemleri

Bakırköy kamera sistemleri

Bakırköy İlçesi

Bakırköy kamera sistemleri yazımıza başlamadan önce İstanbul’un gözde, elit ve bir o kadar da eski bir tarihe dayanan Bakırköy ilçesinden kısaca bahsedelim. Bakırköy’ü tarihi olarak da kısaca bir tanıtalım isteriz. Hemen Bakırköy kamera sistemleri konusuna girmiyor, ilçenin geçmişini kısaca ele alalım istiyoruz.

Milat sonrası Konstantin’in kurmuş olduğu, İstanbul’un batısında yer alan Bakırköy, zamanla Jeptimun, Makrohori, Makriköy adlarını almıştır. İlk yıllarında eğlence ve sayfiye bir bölge şeklinde yaşatılmıştır. Şimdi ki adını ise 1925’de almıştır. 1877 ve 1878 Osmanlı İmparatorluğu ve Rus Savaş’ında (93 Harbi) Bakırköy Rusların işgaline uğramıştır. Bulgaristan’ın 7. büyük ve kalabalık şehrinde yer alan Plevne Kalesi’ni işgal ederek, buradan Yeşilköy’e (Ayastefanos) geçmişlerdir. Bu nedenden ötürü Bakırköy’ün tarihinde tanıklık ettiği büyük olaylardan biri olduğunu dile getirebiliriz. 1990 ve sonrası ise Bakırköy’ü şimdi ki Bakırköy haline getiren büyük gelişmeler ve değişimlerin yaşandığını görebilmekteyiz.

Ata köy 1, Ata köy 2-5-6, Ata köy 3-4-11, Ata köy 7-8-9-10, Basın köy, Cevizlik, Kartal tepe, Osmaniye, Sakız ağacı, Şenlik köy, Yenimahalle, Yeşil köy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhurat Baba Mahallesi ile toplamda 15 mahalleden oluştuğunu görüyoruz.

Sanırım, konumuzun özüne, asıl meseleye gelmenin vakti geldi de geçiyor.

Bakırköy Kamera Sistemleri

Günümüz teknoloji koşulları değerlendirildiğinde ve incelendiğinde, neredeyse güvenlik sistemi bulunmayan mekanlar kalmadı gibi. Bakırköy kamera sistemleri açısından oldukça zengin diyebileceğimiz, hemen hemen 5 işletmeden 4’ü, 5 evden ise 3’ü kamera ya da alarm sistemi kullanmakta. Kalabalık bölgelerde suç, gittikçe fazlalık gösteren bir özellik kazanmıştır. Her an her şey olabilir ve bizim de ev ya da iş yeri olarak hırsızlık da bizleri bulabilir. Eğer elinizde kamera sistemi kanıtı da yoksa bu kalabalığın içinde sizin de kaybolacağınız sonucunu çıkarabilirsiniz.

Bakırköy kamera sistemleri her mekan için kullanılabilecek olduğu gibi Bakırköy mağaza, klinik, depo, apartman, iş merkezi, villa, okul, banka, konut, fabrika, iş yeri, dükkan, ofis, banka, alış veriş merkezi, döviz bürosu, market ya da diğer işletmelerinin de ihtiyaçları doğrultusunda, kullanım durumu vardır. Oldukça elit ve marjinal görünen, yaşam koşullarının daha çok özgürlük ve aydınlık üzerine kurulduğu Bakırköy ilçesinin kamera sistemleri konusunu pas geçmesi düşünülemez tabi ki . . .

Bakırköy kamera sistemleri

Çok daha eskiden, kamera ve alarm sistemleri kullanımının olduğu bir ilçe şeklinde düşünebiliriz. Nedeni ise yeniliklere, teknolojiye ve bilgiye ilgi duyan bir kitlenin bu ilçe sınırlarında çoğunlukla yaşadığı gerçeğidir. Tabi eski güvenlik kamerasının kurulmuş ve kullanılıyor olması, tüketicinin daha da ihtiyaç duymayacağı anlamına gelmiyor. Eski kamera güvenlik sistemlerinin yerine, yeni HD (High Definition) yüksek Mega Pixel çözünürlüklerde ürünler getirilebilir ve bu sayede daha canlı, akıcı, detay verebilen görüntü kaliteleri elde edilebilir. Ayrıca yıllık bakım hizmeti de verilerek, sistemin daha verimli çalışması amaçlanabilir.Bakırköy ilçesi sınırları içinde kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binaların kamera güvenlik sistemleri için de illa ki bir elektronik güvenlik şirketi ihtiyacı olacaktır.

Bakırköy Kamera Sistemleri

Yukarıda paylaştığımız görsel Bakırköy kamera sistemleri için en güzel örneklerden biri olabilir. İlçenin Florya semtinde, işletmemizin kurmuş olduğu, Haikon marka IP kamera sistemine aittir.

Toplu konutların, sitelerin, apartman ya da müstakil evlerin kamera sistemleri ile ilgili bizleri arayın ve bilgi edinin. Yukarıdaki görselde, özel kamera direkleri ile orijinal ve profesyonel bir iş teslim edilmiştir.

Çok sevdiğimiz, oldukça anlamlı bir söz var. Bu sözü, buradan sizlere de yazmak istiyoruz.

“Dünya’da hiç kimse, hiçbir şeyi daha daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz. Bir ürünün sadece fiyatına bakmak, bazı hileleri kabul etmek demektir.”

Ülkemizde bu sözü hatırlatmamız gereken çok fazla kimse, zümre, topluluk olduğunu söyleyebiliriz. Zengin değiliz ! Ucuz mal alacak kadar !

KEYPORT Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri konusunda deneyimli ve kullandığı üst düzey ürünleri ile müşteri taraflı sistemleri teslim etmektedir. Lütfen bu sayfadan referansları inceleyiniz. Her müşterimize kullandığımız gibi Bakırköy kamera sistemleri markası olarak da Dünya’nın tercihi Haikon güvenlik kameralarını tercih ediyoruz. Böylece bir yazılım dehasına ve profesyonel cihazlara sahip olmakla birlikte, daha güvenilir ve daha akıllı çalışan bir sisteminiz çalışacaktır.

Tüketici kaynaklı olmadığı müddetçe arıza imkanı vermeyen Haikon kameralar, uzun süre, yüksek netlikte görüntüleri kayıt altında tutmanızı sağlayacaktır. Cep telefonu IVMS 4500 uygulaması ile kolay kullanımın farkına varacaksınız. Daha geniş ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numaradan daha kapsamlı bilgi edininiz.

support

YORUMLARI ALALIM