Turnike ve Bariyer Sistemleri

Turnike ve Bariyer Geçiş Kontrol

Araçların ya da insanların giriş ya da çıkış eylemleri ele alındığında, Turnike ve Bariyer Sistemleri kullanılarak daha pratik daha kolay takip edilebilir.

Fabrika, ve büyük işletmelerde fazla sayıda personeli olan, bu şekilde geçiş kontrol güvenliği ve takibi sağlamayı amaçlayan işletmeler için turnike geçiş kontrol sistemleri kurulumu tarafımızdan, profesyonel olarak yapılmaktadır.

Kullanım alanları sınırlandırılmadığı gibi özellikle metro, hafif metro ve tramvay ulaşımı kullanılırken turnike geçiş kontrol sistemleri karşımıza çıkıyor. Bu sayede yolcunun akbil basması ile turnike mekanizması dijital olarak kontrol edilir ve kolu açar. Turnikelerin kontrolü müşterinin istediği ya da bizlerin kendisi için uygun gördüğü kontrol sistemleri ile uygulanabilir. Söz gelimi şifre kontrollü turnike geçiş sistemi, karlı turnike geçişi, parmak izli, yüz tanıma gibi sistemler ile entegre edilebilir.

Turnike geçiş sistemleri, başlı başına mekanik işleyen fakat günümüzde daha ileri teknolojiler kullanılarak üretilen kişi geçiş üniteleridir.

Bariyer geçiş sistemleri

Turnike ve Bariyer Sistemleri