bayrampasa kamera sistemleri

Bayrampaşa Kamera Alarm Sistemleri

Bayrampaşa Nerede ?

İstanbul’un bana göre gözde ve iş ile ikamet alanı birbirine fazla karışmış bir ilçesi, Bayrampaşa. Altın tepsi, Cevat paşa, İsmet paşa, Kartal tepe, Koca tepe, Murat paşa, Orta mahalle, Terazi dere, Vatan, Yeni doğan ve Yıldırım Mahallesi Bayrampaşa’yı kapsayan mahalli bölgeler. İstanbul’un coğrafi konumu olarak iyi bir yerinde.

Otobüs terminali otogardan, Gaziosmanpaşa sınırına uzanan da büyüklüğü bulunuyor. Alış veriş merkezlerinden çarşısına, bankalardan pazarına varan geniş bir çatısı vardır.

Bayrampaşa Kamera Alarm Sistemleri
Gelişimini son sürat devam ettiren ve gelişimi de açık bir ilçe Bayrampaşa’da ağır sanayi, tekstil triko, makine gibi daha birçok alanda da kendisini göstermektedir.

Bayrampaşa’nın elektronik güvenlik ve savunma sistemleri olarak hizmet gösteren Keyport Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri firması ile müşterilerimize üstün kalite markalı ürünleri, profesyonel teknik destek ile yakından gösteriyoruz. Geleceğin teknolojisi ip kamera sistemlerinden tutun ki alarm sistemlerine (DSC), kartlı ve şifreli geçiş kontrol sistemlerinden parmak izi geçiş sistemlerine uzanan geniş bir yelpazesi bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra otopark bariyeri, görüntülü konuşma / intercom sistemi, turnike geçiş kontrol sistemi, network yapılandırma ve bilgisayar bakım, onarım hizmetleri sağlamaktadır. Bayrampaşa kamera sistemleri dediğinizde ilk akla gelen firma olmakla beraber Keyport Güvenlik Sistemleri, yeni nesil ip ve analog güvenlik kameraları ile HAIKON markasının da bayiliğini üstlenmektedir.

Bayrampaşa kamera sistemleri

Bu sayede kaliteli güvenlik kamerası ürünlerine, ekonomik fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz. Alışılmış, kötü bir görüntüye sahip güvenlik kameralarını geride bırakarak Keyport ile daha ileri teknolojide kamera kayıt cihazları, iç ve dış ortam kameralar, depolama aygıtı (harddisk) ve diğer ekipmanlarına sahip olmak elinizde.

Aksi halde yaşanan her hangi bir suç unsuru içeren olaylarda, çözünürlük düşüklüğü sebebiyle yüz tanıma problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Sizin için detay veren, yüksek çözünürlükte, gece görüş özelliği bulunması gereken kamera sistemleri Keyport Teknoloji ve Güvenlik Sistemlerin’de.

Bayrampaşa kamera sistemleri hizmetine başlarken müşterilerine HD ve IP güvenlik kamerası seçenekleri sunan Keyport ile arıza ve kullanım sorunlarına elveda diyebilirsiniz. Kurumsal ya da bireysel güvenlik sistemleri ihtiyacı içeren her kesim için uygun sistemler kurgulanmakta ve kurulmaktadır. Hani kendi kilo ve boyunuza uygun elbise arar, bulur ve giyersiniz ya, tıpkı bizim sizler için mekanınıza özgü güvenlik sistemleri de bu duruma benzer. Ne fazlası ne de eksiği diyebileceğimiz şekilde.

İşimiz güvenlik, gücümüz teknoloji sloganı ile elektronik güvenlik sektörünün ülkemizde daha da ileri ve üst derecelere kavuşmasını hedeflemekteyiz. Bununla birlikte müşterimiz olsun ya da olmasın, HAIKON marka 7/24 teknik destek esasına göre çalışmaktayız.

0 212 565 25 26 nolu numaradan bizlere ulaşabilir, sizin için güvenlik çözüm ve analizleri raporunu size sunabiliriz. Geç olmadan tedbirinizi alın, deriz.

1 Comment

  1. Vedat TOPRAK Nisan 14, 2015 at 11:54 am

    Paylaşım için teşekkür ediyorum. Yazılanların zevkle takip ediyor, gerek bilgiyi ise sayenizde ediniyorum. İyi Çalışmalar.

    Cevapla