Ofis kamera sistemi fiyatları

Ofis Kamera Sistemi Fiyatları

Her an, her şey olabilir. Sürekli kayıt altında olan bir mekan, daima güven verir. Suça mahal vermez, güvenlik kameraları ile caydırıcılık sağlar. Tüm bunları bilmeyenimiz yoktur. Mesela kimse istemez ki değerli ofis araçları, bir anda ortadan kaybolsun ya da çalınma riski taşısın. Önceden önlem almak, ne de güzel.

Makaleyi hazırlarken, küçük ve orta çaplı ofis kamera sistemi fiyatları ortalama ne kadar tutar ? sorusunun cevabını vermek istedim. Hangi malzemelerin, ne şekilde bir montaj işçiliğinin yapılması ise cabası.

Ofis bir iş merkezinde, bir apartmanda, plazada, pasajda, cadde üzerinde ya da han içinde olabilir. Her nerede olursa olsun daha canlı, daha hızlı ve profesyonel ama ekonomik (ucuz) kamera sistemleri tercih edilmelidir. Aksi halde sonuç hüsran olacağı gibi, paranızın da karşılığında değer bir hizmet alamayacaksınız.

Ofis Kamera Sistemi Malzemeleri ;

 • 4 Kanal HAIKON kamera kayıt cihazı, 1 ses, WD1, 1 SATA, HDMI çıkış,
 • 500 GB Harddisk (Ortalama 15 günlük kayıt içerir),
 • 4 adet iç ortam HAIKON 700 TVL, 3.6 mm lens, gece görüş özelliği bulunan güvenlik kameraları,
 • 12v 5 Amper kısa devre korumalı güç kaynağı, besleme adaptörü,
 • 4+1 CCTV kamera kablosu,
 • Bnc (kamera soketi), besleme soketi, plastik kablo kanalı ihtiyacımız olan malzemelerdir.

Ofis kamera sistemi malzemelerimiz bunlardan ibaret. Tabi duruma göre, kapı önü için iç ortam kameralardan biri dış ortam ile değiştirilebilir. Montaj esnasında ofis iç dekorasyonuna ters düşecek bir durum yaşanmaması adına, kablolama işlemi varsa sıva altı, alçıpan içinden yoksa plastik kanallar yardımıyla muntazam bir biçimde yürütülmelidir.

Ofis kamera sistemi fiyatları ile ele alındığında, 900 TL – 1000 TL arasında değişebilir. 4 kamera kapasiteli HAIKON marka bir kamera sistemi size profesyonel bir hizmet getirecektir. Böyle bir sistem ile neler yapabilirsiniz. Cep telefonu, tablet ya da uzak bir bilgisayar üzerinden canlı izleme, kayıt izleme, kayıt alma, cihaz ayarları değiştirme ve yedekleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. HAIKON ofis kamera sistemi ile detay veren görüntüler sizi bekliyor.

Piyasada adı, tadı belirsiz sistemlerin sizi uğrattığı maddi ve manevi sorunları yaşamak istemiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

İGG Teknoloji ve Güvenlik Sistemleri

Numunebağ Caddesi, No:1, Suntaş İş Merkezi 49/A B.paşa / İST.

+90 212 565 25 26

+90 532 234 23 64

www.kamera-sistemleri.com

1 Comment

 1. erkan gümüş Şubat 10, 2020 at 9:19 am

  ofis güvenlik kamera sistemleri ve ofis personel giriş parmak izi okuyucu için fiyat teklifi

  Cevapla

YORUMLARI ALALIM