2015 İsaf Güvenlik Fuarı ve Haikon

2015 İsaf Güvenlik Fuarı ve Haikon

2015 İsaf Güvenlik Fuarı ve Haikon yani Hikvision standı hakkında, bilgilendirme yaptığımız blog yazısı sizleri bekliyor.

17-20 Eylül 2015 İsaf fuarı ile tüm güvenlik sistemleri distribütör, ana bayi, ara toptancı ve hem satış hem uygulama firmaları bir arada yeni ürün gamını sergiliyor. Çeşitli tanıtımlar, paylaşımlar ve yeni tanışmalar bu gibi fuarlar aracığıyla sağlanıyor. Bu nedenle katılımlarınız büyük önem taşıyor.

2015 yılı İSAF güvenlik sistemleri fuarında rağbet eksikliğini, geçen sene ile kıyasladığımda fark ettim. Geçen yıla oranla daha sakin ve daha az kalabalığa ev sahipliği yapması aslında iyi miydi, kötü müydü bu işte bir sıkıntı mı var diye düşünmeli.

Koyuncu Elektronik bildiğiniz gibi Samsung teknoloji ürünleri ile birlikte HIKVISION Haikon kamera güvenlik sistemleri ürünlerini de ülkemize getirmekte. Koyuncu Elektronik Salon 10 B 320’de hoş bir stand oluşturmuştu. İsaf fuarında Haikon için estetik dekorasyona sahip, göz alıcı, yüksek ve bir birinden yeni Haikon kamera / kartlı geçiş sistemleri yer alıyordu. Diğer katılımcı firmalar ile kıyaslamak doğru olmaz. Yalnız Haikon’un fuar içindeki konumu bir hayli farklıydı. Bu farklılıklar stand görevlisi satış, teknik ve diğer görevliler ile başlıyordu. Haikon speed dome kameralarının büyükçe yer alan haikon logosunun yanındaki duruşlarıysa bahsi geçen farklılık sadece devamını getiriyordu.

Haikon 2015/3 yani bu yılın 3.çeyreğine özel ürün kataloğunda fiyatların düştüğünü, yeni ve daha özel ürünlerin yer aldığını gördük. Özellikle KEYPORT Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri olarak kendilerinin bizlere gösterdiği ilgi ve anlayış için kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Daha çok proje bazlı ürünlerin gözümüze çarptığı İSAF Fuarı Haikon standında, endüstriyel kullanımlara özel haikon kamera kayıt cihazları ve kameralar yer alıyordu. Özellikle kartlı geçiş access sistemler tasarım ve dizayn olarak göze bir başka güzel geliyordu.

72 / 100

YORUMLARI ALALIM