Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Yazımıza başlamadan önce İstanbul’un gözde, elit ve bir o kadar da eski bir tarihe dayanan Bakırköy ilçesinden kısaca bahsedelim.

Milat sonrası Konstantin’in kurmuş olduğu, İstanbul’un batısında yer alan Bakırköy, zamanla Jeptimun, Makrohori, Makriköy adlarını almıştır. İlk yıllarında eğlence ve sayfiye bir bölge şeklinde yaşatılmıştır. Şimdi ki adını ise 1925’de almıştır. 1877 ve 1878 Osmanlı İmparatorluğu ve Rus Savaş’ında (93 Harbi) Bakırköy Rusların işgaline uğramıştır. Bulgaristan’ın 7. büyük ve kalabalık şehrinde yer alan Plevne Kalesi’ni işgal ederek, buradan Yeşilköy’e (Ayastefanos) geçmişlerdir. Bu nedenden ötürü Bakırköy’ün tarihinde tanıklık ettiği büyük olaylardan biri olduğunu dile getirebiliriz. 1990 ve sonrası ise Bakırköy’ü şimdi ki Bakırköy haline getiren büyük gelişmeler ve değişimlerin yaşandığını görebilmekteyiz.

Ata köy 1, Ata köy 2-5-6, Ata köy 3-4-11, Ata köy 7-8-9-10, Basın köy, Cevizlik, Kartal tepe, Osmaniye, Sakız ağacı, Şenlik köy, Yenimahalle, Yeşil köy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhurat Baba Mahallesi ile toplamda 15 mahalleden oluştuğunu görüyoruz.

Sanırım, konumuzun özüne, asıl meseleye gelmenin vakti geldi de geçiyor.

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri her mekan için kullanılabilecek olduğu gibi Bakırköy mağaza, klinik, depo, apartman, iş merkezi, villa, okul, banka, konut, fabrika, iş yeri, dükkan, ofis, banka, alış veriş merkezi, döviz bürosu, market ya da diğer işletmelerinin de ihtiyaçları doğrultusunda, kullanım durumu vardır. Oldukça elit ve marjinal görünen, yaşam koşullarının daha çok özgürlük ve aydınlık üzerine kurulduğu Bakırköy ilçesinin kamera sistemleri konusunu pas geçmesi düşünülemez tabi ki . . .

Bakırköy Kamera Güvenlik Sistemleri

Çok daha eskiden, kamera ve alarm sistemleri kullanımının olduğu bir ilçe şeklinde düşünebiliriz. Nedeni ise yeniliklere, teknolojiye ve bilgiye ilgi duyan bir kitlenin bu ilçe sınırlarında çoğunlukla yaşadığı gerçeğidir. Tabi eski güvenlik kamerasının kurulmuş ve kullanılıyor olması, tüketicinin daha da ihtiyaç duymayacağı anlamına gelmiyor. Eski kamera güvenlik sistemlerinin yerine, yeni HD (High Definition) yüksek Mega Pixel çözünürlüklerde ürünler getirilebilir ve bu sayede daha canlı, akıcı, detay verebilen görüntü kaliteleri elde edilebilir. Ayrıca yıllık bakım hizmeti de verilerek, sistemin daha verimli çalışması amaçlanabilir.Bakırköy ilçesi sınırları içinde kentsel dönüşüm kapsamında yenilenen binaların kamera güvenlik sistemleri için de illa ki bir elektronik güvenlik şirketi ihtiyacı olacaktır.

Adelsis Elektronik Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti. konusunda deneyimli ve kullandığı üst düzey ürünleri ile müşteri taraflı sistemleri teslim etmektedir. Lütfen bu sayfadan referansları inceleyiniz. Her müşterimize kullandığımız gibi Bakırköy kamera sistemleri markası olarak da Dünya’nın tercihi Haikon güvenlik kameralarını tercih ediyoruz. Böylece bir yazılım dehasına ve profesyonel cihazlara sahip olmakla birlikte, daha güvenilir ve daha akıllı çalışan bir sisteminiz çalışacaktır. Tüketici kaynaklı olmadığı müddetçe arıza imkanı vermeyen Haikon kameralar, uzun süre, yüksek netlikte görüntüleri kayıt altında tutmanızı sağlayacaktır. Cep telefonu IVMS 4500 uygulaması ile kolay kullanımın farkına varacaksınız. Daha geniş ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numaradan daha kapsamlı bilgi edininiz.