Haikon Teknik Destek

Haikon Teknik Destek

Kamera güvenlik sistemleri markaları arasında, duruşunu daima koruyan HAIKON kamera sistemleri ve kamera kayıt cihazları kaliteli ve ekonomik. Yüksek çözünürlük özelliği taşıyan güvenlik kameraları, akıllı analog ya da ip kamera kayıt cihazları ile adından sıklıkla söz ettirecek.

Tüketicinin dikkat etmesi gereken en önemli nokta ise, hizmet aldığı firma ya da şahıstan teknik destek hizmetini de alması gerektiğidir.

Peki HAIKON teknik destek konusunda nasıl bir tutum izliyor ?

Haikon marka kamera ve kayıt cihazları için teknik destek edineceğiniz pek çok şirket bulunuyor. Türkiye’de size HAIKON ürünleri satışı yapan firmanın, teknik desteği açısından da ürünün arkasında durması gerektiğini unutmayın. Haikon ürün yazılımı, döküman, teknik kütüphane ve diğer teknik hususlar için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haikon teknik destek için aşağıdaki elektronik posta adresine, yaşadığınız sorunu yazabilirsiniz. Eğer firmamız müşterisi değil iseniz, lütfen elektronik posta iletişim yöntemini kullanınız.

etpost

3 Comments

 1. Orhan Mart 12, 2016 at 12:34 am

  Elimde Haikon ip kamera var. Modeli ise DS-2CD2T22’dir. Geldiği zaman üzerinde 192.168.254.8 gibi ip var admin 12345 girdim kabul etmedi. Denemediğim yol kalmadı ama yapamadım bana yardımcı olabilir misiniz ?

  Cevapla

 2. ÖMER KANAR Nisan 16, 2017 at 2:38 pm

  MRB. MÜŞTERİMİZE TAKTIĞIMIZ HAIKON 8 KNL.DVR CİHAZIMIZ VAR.4 KAMERA BAĞLI.MONİTÖRDEN VGA ÇIKIŞLI TAM EKRAN 4 KNL.İZLEME YAPABİLİYORUZ.FAKAT YÖNETİCİNİN EVİNDEKİ TV YE BAĞLI ORADAN İSE 1 BÜYÜK 7 KÜÇÜK GÖRÜNTÜ GELİYOR NE YAPTIYSAK MONİTÖRDE DEĞİŞİYOR TV DE DEĞİŞMİYOR.MÜŞTERİMİZDE ISRARLA 4 KAMERAYI YANİ 4 E BÖLÜNMÜŞ OLARAK İZLEMEK İSTİYOR.NE YAPABİLİRİZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM YOKSA ALIN CİHAZI DİYORLAR.

  Cevapla

 3. Ş.ÇALI Kasım 12, 2017 at 9:08 pm

  Selam 4 kanallı analog RT -9104 HD H- 264 KAMERA KAYIT CİHAZIM VAR 1 senedir kullanıyorum makinenin üzerinde kırmızı led ışıklı hareket gördüğü zaman yanıp sönen bir ışığı var son üç gündür sürekli yanıyor hiç sönmüyor buda beni rahatsız ediyor fabrika ayarlarına döndürdüm gene aynı kırmızı ışık sönmüyor kayıt normal yardımcı olur musunuz?

  Cevapla

YORUMLARI ALALIM