İkinci el güvenlik kamera sistemleri

İkinci El Güvenlik Kamera Sistemi Satın Alırken

Bu kez sizlere güvenlik sistemi ürünlerinin, ikinci el piyasasından söz ediyoruz. Azımsanmayacak şekilde özellikle kamera sistemi ikinci el alanında gözle görülür bir kıpırdama görmüyor değiliz. Tabi ki kişi bütçesine uygun pazar araştırmasını yapabilmek gibi doğal haklara sahiptir. Bu hakkını ister sıfır ister ikinci el olarak kullanabilir. Bu tamamen kendi özel iradesi ile doğru orantılı bir durumdur.

İkinci El Güvenlik Kamera Sistemi Satın Alırken

İkinci el güvenlik kamerası, kayıt cihazı, harddisk veya diğer aksesuar, aparatları bulabilme imkanınız var. Yok değil. Söz gelimi bir mekan açılmıştır, kamera sistemi kurulmuştur fakat daha sonra ilgili mekan kapandığından mevcut kamera sistemi başka bir yerde kullanılmayacak ise ikinci el olarak satışa sunulabilir. Bunlar doğal şeyler, yaşanabilir. Yalnız her önümüze gelen ucuz, kalitesi tartışılır sistemlere de para yatırmamak gerek. Gerek online gerekse esnafın dükkanında sattığı güvenlik kamerası, kamera kayıt cihazı araştırması yapılmadan, demosu görülmeden alınmamalı. Aksi halde sonuçları para kaybından ziyade, verim alamadığınız bir sistem görüntü kaydı yapmadığı taktirde oluşabilecek suç girişimlerine de kayıtsız kalmanıza neden olabilir. Yıl 2015 ‘i gösterirken, birçok mekan kamera sistemleri konusunda tercihini HD güvenlik kameraları ya da ip sistemleri seçerken neden siz geri kalmış ve hatta ikinci el konumunda analog bir kamera sistemi alasanız ? Cevabı basit aslında. Millet olarak ikinci el meraklısı ve fiyat olarak da daha da karlı çıktığımızı sanıyoruz ! Durum dışarıdan öyle görünse de aslında derinsel düşünüldüğünde, içeriden bakıldığında pek de öyle değil. Tecrübe ile sabit kısaca anlatmak, sizlerle de paylaşmak isterim.

11 yılı bulan bir sektör tecrübem var ve birçok müşterinin bu gibi ikinci el alış verişlerinden ötürü yoğurdu üflediğine şahit oldum. Bizi kendilerine referans olarak gösteren birçok firma ya da şahıs vasıtasıyla çeşit çeşit yerleri ziyaret ederiz. Görürüz ki internet kampanyalarına aldanan mı dersiniz, ikinci el satış sitelerinin rehavetine kapılarak alış veriş yapan mı dersiniz, mağduriyetler boyutsuz kalıyor. Bu nedenle siz siz olun ev ya da iş yeri güvenlik kamerası sistemlerini, bu mesleği hayat boyu işi saymış, kurumsal ve kaliteli, sıfır ve garantili ürünler kullanmaya özen gösteren güvenlik firmaları ile irtibat kurarak halledin. Bu yazıyı okuyan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilir, bundan sonra ikinci el güvenlik kamerası almadan önerilerimize uyulmasını bekleriz.

YORUMLARI ALALIM