Opax Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Günden güne gelişen ve hızla gelişen teknoloji akılları karıştırmıyor da değil. Hayatı daha da kolaylaştırdığını düşündüğümüz elektronik zeka çalışmaları, güvenlik sistemleri sektöründe de diğer birçok sektörde kullanıldığı gibi kullanılmaya çalışılıyor. Bu durumdan kendi payını fazlasıyla alan elektronik güvenlik alanında, hırsız alarm sistemlerini incelemeye başlayabiliriz.

Hırsız alarm sistemleri arasında markasını gün geçtikçe ileri taşıyan, yerli bir markadan bahsetmek istiyoruz. Opax . . .

Opax kablosuz alarm sistemleri, ülkemiz Türkiye’de özellikle Anadolu Bölgesin’de sıklıkla kullanılmaya başlanmış bir durumda. Nedenleri arasında ise fiyat / performans dengesi, ilk sırada şeklinde belirtebiliriz. Opax ürünlerinde teknolojiyi entegre etmesinin yanında bize kalırsa ne sattığını ve kime, neden sattığını iyi biliyor. Adelsis olarak güvenlik sistemleri sektöründe, hırsız alarm sistemleri alanında önüne gelen markayı modeli kullanmadığımızı, açıkça ifade edebiliriz.

Kanada ürünü olan DSC marka alarm sistemlerinin çalışma prensibi oldukça başarılı olabilir laki fiyat olarak ele alındığında yukarıda kalabiliyor. Çekya malı olan Jablotron’un ise yanına yaklaşmak mümkün değil. Özellikle kullanıcı DSC ya da Jablotron tercih etmediği sürece Opax önermeyi daha mantıklı bulmuyor değiliz. Çünkü Opax kablosuz alarm sistemlerinin paket olarak satılması, birçok kullanıcı için büyük avantaj niteliği taşıyor. İş yeri veya ev için kullanılacak kablolu ya da kablosuz ürün gereksinimlerinin tamamı, bahsi geçen alarm paketleri içinde yer alabiliyor. Söz gelimi standart bir kablosuz alarm paketini, inceleme altına alalım.


OPAX-2646 GPRS/GSM Paneli Kablosuz Polis Sirenli Full Alarm Seti

OPAX-2646 GPRS/GSM Paneli Kablosuz Polis Sirenli Full Alarm Seti

1 Adet OPAX-2646 GPRS/GSM/SMS/LAN ÖZELLİKLİ KABLOLU & KABLOSUZ ALARM PANELİ
1 Adet KABLOSUZ BGR-08 48 LED KIRMIZI/MAVİ POLİS SİRENİ
1 Adet ARD-208 KABLOSUZ HAREKET DEDEKTÖRÜ (PIR)
1 Adet ARD-2005 KABLOSUZ MANYETİK KONTAK
2 Adet KABLOSUZ ALARM PANELİ KUMANDASI
1 Adet AK-7A AKÜ 12V 7 AMPER BAKIMSIZ KURU AKÜ