En iyi güvenlik kamerası

En İyi Güvenlik Kamerası – 1

EN İYİ GÜVENLİK KAMERASI

KEYPORT Güvenlik Sistemleri olarak sizlere bilgilendirici, pozitif yönlendirmesini ümit ettiğimiz yazılarımızı yayınlamaya devam ediyoruz. Güvenlik kamerası marka tavsiye önerisinde bulunmak gerekirse, yazımızı sıkılmadan okumanızı tavsiye ediyoruz. En iyi güvenlik kamerası sorunuzun da cevabını içinde bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Çok fazla ticari bir amaç gütmeyen bu makalelerin amacı, sizlere araştırma yaptığınız zamanlarda fikir sunmaktır. Hazırladığımız bu yazının konusu hangi kamera sistemi markasının daha iyi ve müşteri odaklı avantajlı olduğudur.

GÜVENLİK KAMERASI MARKA TAVSİYE

Malum güvenlik sistemleri, özellikle de kamera sistemleri neredeyse birçok sektöre sirayet etmiş bir durumda. Dükkanının camına 4 kameralı paket sistem fiyatını düşük yazarak reklamını yapan her esnafın, bu işi iyi bildiği düşüncesine kapılabilirsiniz. Yalnız durum, pek de sandığınız gibi gelişmeyebilir.

En İyi Güvenlik Kamerası Hangisidir ?

En iyi güvenlik kamerası diyerek başlanan ticari alt yapısında müşteri sohbetleri hüsranla son bulabilir ya da sürdürülebilir. Sanılanın aksine en iyi kamera sistemi diye bir şey de yoktur, hiç bir zaman da olmamıştır. Neden mi ? Gelin birlikte karar verelim ! Dünyanın en iyi güvenlik kamerası A ya da B firmasının x ya da z modelleri olsun. İşin özünde bunun size pek de bir yararı olmayacaktır. Çünkü siz, kendi gerçek gereksinimlerinizi karşılayacak bir sisteme ihtiyaç duyuyorsunuz.

Gönlümüzden geçen fikrimiz ise bu işi profesyonel anlamda yapan kimselerden, teorik ve pratik destek almanız yönündedir. Söz gelimi 1 Mega Pixel (1280×720/720p) özelliğindeki bir sistem sizin işinizi göreceği gibi 2, 3, 4, 5 ya da 8, 12 Mega pixel görüntü kalitesi size fazlasının fazlasıyla fazla gelecektir ki kesinlikle tercih meselesi. Burada anlatmak istediğimiz, En iyi güvenlik kamerası konusunda dahi ayağın yorgan ile olan ilişkisidir.

Ev ya da iş yeri için düşündüğünüz kamera sistemleri elbette bilinir, yaygın kullanılır, sorun çıkarmadığı çıkarsa da göze batmayacak kadar küçük sorunları olan markalardan seçilmelidir. Dünya üzerinde size sorun yaşatmayacak bir sistem bulunmadığından ve özellikle üzerinden akım / voltaj geçen her devrenin arıza yapabileceği gerçeğinden yola çıkarak problem yaşayabilirsiniz diyebiliyorum. En iyi kamera güvenlik sistemi, tamamen tüketicinin kendi düşüncesinde gizli. Ürün markasının araştırılması, kurulumu yapacak firmanın doğrusu ilgili sistemin arkasında duracak şirketin bulunması gibi zor görevleri bulunuyor.

HAIKON GÜVENLİK KAMERASI TAVSİYESİ

Yazıyı büyük titizlikle buraya kadar okuduğunuzu var sayıyor ve sizlere firmamızın güvenlik kamerası marka tavsiyesini belirtiyoruz. Bu marka 2016 Dünya kamera sistemi satış şampiyonu olmuş HIKVISION / HAIKON ‘dur. En iyi güvenlik kamerası Haikon HD kamera sistemlerinin de sıklıkla, yoğun olarak tercih edildiğini rahatlıkla sizler için yazabiliriz. Haikon kamera sistemi araştırmanızda göreceksiniz ki mekanınıza özgün özellikleri ile bire bir uyan ve oldukça ekonomik ürünleri yok değil.

3 Comments

 1. Yasin Aydın Temmuz 20, 2017 at 6:36 am

  Merhaba, yeni nesil güvenlik sistemlerinde tavsiye edeceğim bir site.

  Cevapla

 2. Gwnef Ekim 28, 2018 at 8:57 pm

  Piyasadaki en iyi sayılan alarm ve güvenlik sistemlerinden birisi ile görüşmekteyiz.
  Kullandıkları HAIKON.
  Ama, olsa bile 1080p kamera ile 720p girişli kayıt net görüntü verebilir mi?
  Özellikle de sık sık çevre aydınlatmasının kesildiği, yer-yer oldukça ağaçlık-karanlık olan bir ortamda?
  Elektrik kesilirse 36 saat kayda devam edebiliyor, elk gelince internete bağlanarak geriye dönük kayıt görülebiliyor.
  3 sene önceki olay;
  Bir sitedeyiz. Öğlen saatlerinde 5 ev soyuluyor. Birisinden duvardaki kasa sökülerek ?örtüye sarılıp ulu-orta 250m kadar kucakta götürülüp parkedilmiş araca yüklenip çalınıyor ve direklerdeki mübarek 1200TVL kameraların kayıtları korkunç; yürüyen insan kadın mı, erkek midir, aracı pikap mıdır, minibüs müdür, plakasının okunması olanaksız…ışıktan oluşmuş görüntüsüler görebiliyor güvenlikçiler ve polis. Bu rezaletin nedeni kameraların ‘gözlerine’ dik güneş ışını girmesi midir?
  Kameraları kuran kurum da, güvenlik de, site yönetimi de sorumlu tutulamıyor. Bu nedendir? Bu gelişmemişlikler bugün bitmiş midir?
  Teşekkür ederim.

  Cevapla

 3. İGG Teknoloji Aralık 1, 2018 at 11:41 pm

  Merhaba,
  Bahsi geçen mekan gece/gündüz incelenmeli. Derinlemesine keşif yapılmalı. Buradan yazarak çok yardımcı olacağımızı düşünmüyoruz desek yeridir.

  Cevapla

YORUMLARI ALALIM