Haikon kamera fiyatları

Haikon Kamera Fiyatları

Haikon Kamera Fiyatları ve Listesi

Yine Haikon ve tekrar siz değerli kullanıcıları bilgilendirmek üzere hazırlanmış Haikon kamera fiyatları içeriğinde bir yazı. Bu makalede sizlere 2015 en çok satanlar Dünya sıralamasında 2. sırada yer almış bir markadan, Haikon kamera güvenlik sistemleri fiyatlarından söz edeceğiz.Başlamadan önce Haikon kamera sistemlerinin ülkemizde inşaat, enerji, adli kurumlar, kamu güvenliği, taşımacılık, eğitim ve finans kurumları gibi birçok alanda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandığını da hatırlatalım.

Bildiğiniz gibi ülkeniz dışından gelen bir ürün öncelikle satışının yapılacağı ülkede bir dağıtıcı (distribütör) firma aracılığı ile gerçekleşir. Böyle bir yolun izlenmesi, birçok avantaj ve kolaylık içerir. Tek bir dağıtıcı kendi alt bayilerine satış yapar ve bu satış döngüsü asla düğümlenmez. Ticaretin yağ misali, dengeli ve orantılı akışı, ana dağıtıcı tarafından sağlanır.

Haikon fiyat listesini bu yazıda sizlerle paylaştığımız gibi, incelediğinizde de göreceksiniz ki çok uçuk rakamlar yer almıyor. Tabi proje bazlı ürünlerin yüksek fiyatlarda olmasının tek nedeni üst düzey ürünler olmasından kaynaklanır. Lakin Haikon HD-TVI megapixel görüntü kalitesindeki ürünlerin ekonomik serilerine de göz atabilirsiniz.

Haikon 4 Kameralı Sistem Kampanyası

Peki Ana Dağıtıcı (Distribütör) Ne Yapar ?

Bölgesinde bulunan, satışını yaptığı ürün ile ilişkili aynı sektörü paylaşan firmalar ile kendi kuralları çerçevesinde bayilik sözleşmeleri imzalar. Her önüne gelen satış firmalarına ürün göndermez. Son kullanıcının direk ürün satın almasına engel olur. Yurt dışı kaynaklı üründen sorumlu, üretici ile satın alan arasında köprü vazifesi üstlenir. Gerek satış ve gerekse teknik anlamda ürün sorumluluğu dağıtıcı firma kapsamındadır.

Haikon Fiyat Listesi

Haikon Türkiye Distribütörü

Haikon, ülkemiz Türkiye’de Samsung, Asus, Packard Bell, Kingston, AMD, Creative, Allied Telesis, Samsung Techwin gibi uluslar arası bazda faaliyet gösteren, kaliteleri ve satış yoğunlukları ile ön plandaki markaları getiren Koyuncu Elektronik tarafından dağıtılmaktadır. Merkezi İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de bulunan Haikon Türkiye Distribütörü Koyuncu Elektronik, 12.000 metre kare kapalı alanında hizmet vermektedir. Özellikle elektronik yatırımlar ile dikkat çeken Koyuncu, Haikon tarafından tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de sistemli ve bilinçli çalışma esaslarının oluşundan kaynaklanabilir.

ticari_iliski

Haikon kamera fiyatları, sabit bir liste üzerinden hesaplanarak satılmaktadır. Maalesef günümüz Türkiye’sinde son kullanıcı da bayi alış fiyatları gibi alım yapabilmektedir. Standart prosedür işleyişinde ise durum tam tersidir. Özellikle elektronik ticaret alt yapısına sahip yani çevrim içi (online) satış yapabilen web sitelerinde bu fiyatların yer aldığını görebiliriz. Haikon kamera fiyatları araması ile karşımıza çıkan e-ticaret sitelerinden satın alınan ürünlerin, daha sonrasında teknik destek safhasında sorunlar yaşadığını görebilmekteyiz. Ürünü satmanın dışında, sonrasında oluşabilecek sorunları gidermeli, karşımızda diyalog kurabileceğimiz muhatap alabilecek birilerini bulabilmeliyiz. Firmamızın satış ve satış sonrası teknik destek yükümlülüğü olduğu gibi montaj, devreye alma ve eğitim hizmetleri de bulunuyor. Ne yazık ki bizlere gelen sorunların kaynağında, satış sonrası Haikon teknik destek yetersizliği dikkat çekiyor. Son kullanıcının, tüketicinin yaşadığı mağduriyetler neticesinde ise Haikon marka olarak tepki görebiliyor.

Peki Ne Yapmalı ?

Sizlere burada büyük sözcüklerle, şaşalı terimlerle dolu cümleleri sıralayacak değilim. Yani profesyonel, kurumsal vs. vs. içerikli olmayacak. Çalışacağınız firmayı, iş yaptığı referanslarına danışabilirsiniz. Bundan bir şey kaybetmezsiniz. İşinizi takip edecek ve işinin ciddiyetine varmış kimseleri tercih etmeli. Aksi halde sektörde işlerin bir kez yapıldığı, sonrasında firmaya ulaşmanın güçlük taşıdığı da unutulmamalı.

YORUMLARI ALALIM