Kamera Sistemleri Fiyatları

Kamera Sistemleri Fiyatları

Kurumsal olsun, bireysel olsun her ne satın alınacak olursa olsun fiyat araştırması süreci olmazsa olmazdır. Özellikle ülkemizde birbirinden farklılık gösteren, birbirini tutmayan fiyat oranlarını düşünecek olduğumuzda -kesinlikle fiyat araştırmasının yapılması gerektiği görüşü kaplıyor dört bir yanımızı. Ürünün özellikleri aynı fakat satışını yapan firmalar farklı olabiliyor. İstedikleri fiyat küpürü ile keyfe keder bir rakam belirleyebiliyor. Ürün marka ve modeli belirliyorsunuz, ardından da araştırmalara koyuluyorsunuz. Mesela bilio.com ve akakçe.com çoğunlukla internet fiyat araştırmalarında kullandığımız yararlı, aracı sitelerdir. Fiyat araştırma sürecinde, fiyatları karşılaştırmak için kullandığımız bu araçların bizim için otomatik bir şekilde fiyatları kıyasladığını görüyoruz. Bu sayede daha dikkatli adımlarla, ürün satın alıyoruz.

Güvenlik sistemleri dalında bir ürün sahibi olmak istediğimizde ise onlarca ürün, marka, model ve çeşitliliğin olduğunu görüyoruz. Firma, ev, depo, mağaza ya da istediğimiz başka bir mekanın kamera sistemleri ihtiyacı olabilir. Sonuçta emniyet biriminin dahi, özellikle her iş yeri kamera sistemleri ile donatılmalı teşvikine dikkat çekelim. İlgili mekan için söz gelimi ip kamera düşünüyoruz ve ardından işe koyuluyoruz. Hatta yola. İhtiyaç üzerine ip güvenlik kamerası sistemleri için öncü firmalardan fiyat teklifi istiyoruz. Çünkü, uzun yıllar sektörde yer aldığımız ve eski olduğumuz için bu kanıya varıyoruz. Hatta -gelini 10 damat adayı istemiştir fakat 1 damat almıştır diye de benzetebiliriz. Neticede elimize ulaşan, kamera sistemleri fiyat teklifi dosyalarının birbirinden büyük oranla ayrıldığını görebiliyoruz. 1.3 Mega pixel bir ip kameranın 2 Mega pixel bir kamera fiyatına da satılabildiğine şahit olabilirsiniz. Çok fazla para kazanmak gerekli midir ? Bir yorum yapamayacağım ama çok fazla memnuniyet sağlamak gerektiğini İGG Teknoloji olarak  düşünüyoruz. Markaları, modelleri ya da ürünün başlıca özellikleri tamamen aynıdır lakin kurulumu yapacak olan firma size keyfince bir iskonto oranı da belirliyor olabilir. Bu nedenle özellikle markanın bayisi olan firmaları tercih etmeli, sürekli kendileri ile iletişim halinde olmalısınız. Aksi halde kaliteli bir kamera sistemi uğruna yüksek meblalar ödeyebilirsiniz.

Ucuz kamera sistemleri de tam olarak burada devreye giriyor. Bu tip ürünlerin no name yani isimsiz olmaları ve düşük kalite özellikler oldukları yönde büyük bir bilgiyi sizlerle paylaşmak istiyoruz. Eğer ucuz kamera sistemi fiyatlarını atlamaz, tercih eder ve kullanmaya kalkar iseniz sonuçlarına da katlanmak durumunda kalırsınız. Ödediğiniz paranın çöpe gitmesi yanı sıra, her daim sorun ve arızaların peşinizden geleceğini de belirtelim. Bu tarz güvenlik kamerası, kamera kayıt cihazı, harddisk, kablo, soket ve besleme ünitesi ürünlerinin sanki kullanım süresi ayarlanmış gibidir. Belli bir süreden sonra malzeme ölü taklidi yaparak çalışmasını sonlandırabilir. Arızalı ürünün ise astarı yüzünden pahallı, onarım ücreti muhtemelen size yansıyacaktır. Her sene ya da 2 sene de bir ucuz kamera sistemleri ile başınızın ağrıyacağını, arızaların ve kullanım zorluklarının içinde kaybolacağınız aşikar.

İstanbul büyük bir şehir ve eli takım tutan her ustanın sizin kamera sistemleri yapabileceğini kendisinden duymanız mümkün. Bu her halde millet olarak öz güven duygularımızın patlama yaşamasından ileri geliyor. Her işte çırak olmayı seviyoruz. Hal bu ki yalnız bir işte usta olmalı ve sadece o işe yoğunlaşmalı. Ucuz malın sadece ticari kaygıları taşıdığını, kaliteden yoksun ve amacını para kazanmak olduğunu aklınızdan çıkarmayın.