Hırsız alarm sistemleri teknik servis ve destek hizmeti

DSC Alarm Teknik Servis

DSC Alarm Teknik Servis Destek

Hırsız alarm sistemleri Dsc alarm teknik servis destek hizmeti

Dünya’nın ev ve iş yeri alarm sistemi markası haline gelmiş, DSC alarm teknik servis destek hizmetleri hakkında sizler için bu yazımızı hazırladık.

Son kullanıcıya sunulan, hemen hemen her sektöre dair her ürün, duruma göre teknik servis desteği gerektirir. Şart. Mesela, bir arabanız var ve periyodik bakımlarını ihmal ettiğiniz takdirde, yolda kalıyorsunuz. Doğru mudur ? Arabanızın filtre grubu ve sıvı bakımları, kayış ve balata kontrolleri, belirli kilometre tutanakları doğrultusunda yapılmalıdır.

Bakım, Onarım ve Eğitim

Üzerinden elektrik akımının geçtiği tüm aletler ya da cihazlar, bozulabilir. Bozulmadan da bakım tarihi de gelmiş olabilir. DSC alarm teknik servis destek anlamında da bu kural geçerlidir.

Ev alarmı ya da iş yeri alarmı olarak kullandığınız sistemlerin, belirli aralıklarla bakımları gerçekleşmeli. Örnek olarak, akü. Merkezi panel içeriğinde ve genellikle dışarıda yer alan alarm sirenleri içinde, batarya ve akü mevcuttur. Ortalama, kullanım süreleri vardır.

Alarm sistemi akü ya da bataryaların görevi

12v / 7A bir akünün ortalama, 15 ay gibi bir sürede değiştirilmesinde fayda var. Aksi halde elektrik kesintilerinde, alarm sistemleri uzun süre dayanamaz. 5 dakika geçmeden, sistem faaliyetini durdurur. Bu gibi durumlarda alarm sireni, bu durumu sabotaj olarak algıladığından onun da kendi içindeki bataryası ile çalmaya başlar. Dikkat ettiğimizde bir bölgede elektrik kesintisi yaşandığında bazı alarm sirenleri kendiliğinden, durduk yere çalmaya başlar. Bu durum, alarm sisteminin akü ve batarya değişim vakitlerinin geldiğinin işaretidir.

DSC Alarm Teknik Servis Destek

Elektronik alanında hırsız alarm sistemleri ile ilgili olarak, birçok markanın yer aldığını belirtmek isteriz. Yalnız bunların marka ve model ayrıntılarının yanı sıra tek bir amacı olduğunu, yalnız bir amaca hizmet ettiğini unutmamalı. Bu amaç ev ya da iş yerinizin kapalı olduğunda, içinde siz olmadığınızda oluşabilecek hareketleri ve açık/kapalı kapı bilgisine size ihbar etmeleridir.

Elektronik ya da mekanik her parçanın her makine veya düzeneğin, her an bozulabileceğini de göz ardı etmemeli. Sonuçta insan tarafından bulunmuş, üretilmiş ve hatta kurulum, montajı yapılmıştır. Bu nedenle, çeşitli arıza durumları zamanla baş gösterebilir ki bu sizi üzmesin. Çünkü Keyport Güvenlik Sistemleri olarak biz bu konulardaki sorunlarınızı alternatif çözümler ile kavuşturuyoruz. Hırsız alarm sistemi markası olarak DSC, DESİ, CROW, PARADOX kullanabilirsiniz. Hatta bu saydıklarımızın dışında da bir marka olabilir. Yazımızın ilk paragrafında da dediğimiz gibi, aynı amaç doğrultusunda ortalama aynı mantık ile çalışırlar. Bu yüzden teknik servis desteği açısından tarafımızca, pek zorluk yaşanmaz.

Keyport hırsız alarm sistemleri olarak dsc alarm teknik servis destek hizmetini sizlere sunmakla birlikte, mekan ile sistem eşitliğini de güncellemiş oluyoruz. Peki mekan – sistem eşitlemesi nedir ? Bunun anlamı şudur ki; sistemin ilk kurulumu yani montajından itibaren oluşan tadilat ve değişiklikler göz önüne alınarak tüketiciyi bilgilendiriyoruz. DSC alarm teknik desteği içeriğinde bakım ve çeşitli kontrollerde yer almaktadır.

84 / 100

1 Comment

  1. Sultan Gazi Ocak 7, 2016 at 2:56 pm

    Başarılarınızın devamını diler, bilgi ve tecrübelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

    Cevapla